Eğitimciler

Anıl Beybağa

1981 İzmir doğumludur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü’nde 2004 yılında tamamlamıştır. Akademi Disleksi kurucusu ve eğitim koordinatörüdür.

Dilara Zeynep GÜNEŞ

1989 Selçuklu doğumludur. İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden 2012 yılında mezun olmuştur.WISC-R ve CAS uygulayıcısıdır. 2012 yılından bu yana Özgül Öğrenme Güçlüğü alanında bireysel ve grup uygulamaları yapmakta, eğitimcilere yönelik Disleksi farkındalık seminerleri vermekte ve PASS Bilişsel Müdahale Programları uyarlama ve AR-GE çalışmalarını Akademi Disleksi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Bilişsel Psikoloji, Eğitim Psikolojisi, Gelişim Psikolojisi ve Öğrenme süreçleri profesyonel ilgi alanlarıdır.

Gökhan Karatepe

1977 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık / Eğitim Programları Bölümü’nden 1999 yılında mezun olmuştur. Akademi Disleksi kurucusu ve eğitim koordinatörüdür.

Mine Gür

1980 Ankara doğumludur. Lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümü’nde 2004 yılında tamamlamıştır. Akademi Disleksi kurucusu ve eğitim koordinatörüdür.

İris COŞAR

1991, İzmir doğumludur. İlk, orta ve lise yıllarını Çakabey Okullarında, Lisans Eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümünde, Yüksek Lisansını ise Hollanda’da Maastricht Üniversitesi Gelişim Psikolojisi alanında tamamlamıştır. 2015 yılından beri Disletik ve DEHB’li çocuklara özel eğitim, ailelerine eğitim danışmanlığı vermektedir. Buna ek olarak, PASS Bilişsel Müdahale Program’larının AR-GE bölümünde çalışmaktadır. İlgi alanları, Özel Öğrenme Güçlüğü, PASS Teoremi, Eğitim ve Gelişim Psikolojisidir.