DİDEM ŞİMŞEK

Türkçe prep sonrası çocuğumun performansında gözle görülür büyük bir değişimin olduğunu ve okuldaki performansındada gelişme olduğunu gördük

SİBEL KURT

Prep programının oğlum üzerinde olumlu etkileri oldu.Oğlumun okumasında fark edilir derecede ilerleme gördük.Ayrıca okumasının düzelmesiyle birlikte kendine olan güveni geldi.Başta Gökhan beye ve tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Yelda Soyoğlu

Bir eğitimci olarak günümüze dek kullanılan bilimsel eğitim programlarına göre; PREP eğitiminin, öğrencilerin aktif katılımını sağlayarak bilişsel süreçlerini hızlandıracağını ve bu sayede akademik performanslarında daha hızlı ilerleme sağlayacaklarını düşünüyorum.

ZEYNEP KEKEÇ

Türkçe Math eğitimi gibi özel bir eğitimi Akademi Disleksi kanalı ile üst düzeyde profesyonel ve donanımlı bir o kadar da mütevazi eğitmenlerden aldığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Teşekkür ederim Akademi Disleksi Ailesi.. Zeynep Kekeç

FATMA SERAP ARSLAN

Türkçe Prep eğitimi sekiz yaşındaki oğlumun doğru okuma tekniği öğrenmesi konusunda iyi bir deneyim oldu.Bu eğitimin bundan sonrada devam etmesi çocuklarımızın daha hızlı okumaları konusunda iyi bir fırsat olacaktır .Akademidisleksiye bize bu fırsatı sağladığı için tüm Dislektik çocuklar adına çok teşekkür ederim

Ali Yiğit

PREP benim için dişçi fobisi olan çocukların dişçi fobisini yenmek gibi birşey. Dislektik çocuklarda bulunan öğretmen ve okuma yazma fobisinden uzaklaştıran bu program sayesinde çocukların bu tutumları olumlu anlamda değişmekte ve okuma yazma becerilerinde gelişim gözlenmektedir.

Özlem TOKDİL KARACABAY

“Öğrencilerime verdiğim eğitimin kalitesini artırmak, hızlı bir şekilde yol katetmesini sağlayabileceğim varsayılanın ötesinde bir eğitime dahil oldum. Bu eğitim ile az zamanda çok işler başaracağımıza inanıyorum.” Özlem TOKDİL KARACABAY

Dilara Zeynep Güneş

Türkçe PREP okumayı geliştirmek için oluşturulan sıradışı ve özenle oluşturulmuş bir program. Türkçe PREP ile çalışan hemen her çocuk kaygısı yükseltmeden, çokca başarı hissini yaşayarak okumak için daha da heveslenecek.

İris Coşar

Prep uygulayicinin okuma problemi ile calisirken tikandigi alanlari cozme gucune sahip olmanin yaninda uygulayiciya ilham kaynagi olan bir programdir.

Esra ÇINAR

“Eğitimde hassas alanlardan biri olan okuma güçlüğü ile ilgili geliştirilmiş bu program öğrencilerimiz ve sahada çalışan eğitimciler olarak bizlerin en önemli kaynaklarından oldu. Bizler ne kadar çok öğrencinin yoluna ışık tutabilirsek o kadar mutluyuz. Bu doğrultuda yolumun akademi disleksi eğitimleriyle kesişmesi seanslarıma artı bakış açısı kazandırdı. Bu program için bütün ekibe ve değerli eğitmenlere teşekkürlerimi sunuyorum.”

Nevin CANTAŞ

Almış olduğum Math eğitimi benim için bir eğitimden çok daha fazlası. Çocuklara matematiği bir ders zorunluluğu baskından kurtarıp hem eğlenceli hemde hayatın içinden dokunuşlar yapan , keşke matematiği bende böyle öğrenseydim dediğim muhteşem bir eğitimdi.Böyle bir ailenin içine dahil olduğum için hem mutluyum bir o kadar da gurur duyuyorum❤️ Nevin Cantaş

None

Tuğçe KÖK ÇINAR

“Bir gün içerisinde bu kadar dolu bir eğitim alacağımı tahmin etmemek ile birlikte en ufak bir bilgiyi kaçırmamak için dikkatimi en üst düzeyde tutmaya çalıştım. Hocalarımızın alanında yetkin ve işini hakkı ile yapan kişiler olması beni ayrıca mutlu etti. Her şey için tekrar teşekkür ediyorum.”

Gökhan Karatepe

Sistematik yapısı ve eğitimciye açmış olduğu yaratıcılık insiyatifi ile prep bilişsel süreçler için mükemmel bir program . Okuma bozukluğu üzerinde çocuklardaki net ilerlemeyi görünce TÜRKÇE PREP’İN MÜKEMMEL BİR İYİLEŞTİRME PROGRAMI OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM .

Merve Akyüz

Prep, klasik yöntemlerin ötesinde bilişsel süreçleri bütüncül olarak destekleyen, uygulama esnasında öğrencinin motivasyon seviyesini yükselten ve aynı zamanda eğitimciye de ilham vererek yaratıcılığını arttıran, sınırları genişletilebilir bir okumayı güçlendirme programıdır.

AHU CESUR

Türkçe math eğitimi oldukça çok yönlü ve tatmin ediciydi. Özellikle yürütücü işlevler ve çalışma belleği konuları benim için ufuk açıcıydı. Öğrencilerimle deneyimlemek için sabırsızlanıyorum. Ahu Cesur/İstanbul

Birsel Tekin

Prep çalışması sayesinde Kaan ın okuma hızı ve dikkatinin artırdığını düşünüyorum.Prep çalışmasına oğlumuda dahil ettiğiniz için emeği geçen herkese çook teşekkür ediyorum

Kübra Süzgün Taşçı

Prep egitimcinin yaraticiligiyla gelismeye acik, uygulama esnasinda ogrencinin motivasyonunu guclendiren bir program.

Asef KOÇ

Prep öğrenmenin gerçekleşmesi için gerekli 4 temel beceriyi geliştirerek öğrenmede kalıcı iyileştirme sağlayan bir program

EMİNE KÖK

Turkce Math programı , öğrenmek için gerekli temellerin anlaşılmasını ve pratiğinin yapılmasını destekleyen muhtesem bir programdı. Bakış açımızı değiştiren Akademi disleksi ailesine sonsuz teşekkürler 😇🙏 Emine Kök /Samsun

Belma Erkan

Bilişsel süreçleri ayrıntılı olarak belirleyememe, bilişsel değerlendirmeleri akademik performansın etkisinden arındıramama ve eğitim çalışmalarında bireysel farklılıkları iyi tanımlayamama gibi geleneksel zeka testlerinin eksikliklerini gidermek amacıyla oluşturulan testlerden biri olan 'Bilişsel Değerlendirme Sistemi' (CAS) ve onun dayandığı nöropsikolojik yaklaşım olan PASS teorisi ... P (pass) R (reading) E (enhancement) P (program) = PREP Teşekkürler Akademidisleksi

Kıymet ÜNAL BAŞOĞLU

PREP tek kelimeyle eğitime yeni bir bakış açısı.. Teşekkürler PREP ekibi ailenize üye olmak büyük bir mutluluk benim için..

Kübra DURNA

“Prep eğitimi aldığım birçok eğitime göre daha profesyonel ve uygulanabilir bir yöntem kesinlikle. Prep eğitimi içerisindeki birçok materyal bambaşka öğrenciler için uyarlanabilir ve uygulanabilir. Ayrıca hem öğrenciye hem öğretmene zaman tanıyor ve pekiştirilmiş bir öğretim süreci sunuyor. Her aşaması düşünülmüş olan bu süreç aynı zamanda çok da eğlenceli. Materyal zenginliği süreci dinç tutmak için birebir. Aldığım eğitimin bir gün değil üç gün olmasını dahi isterdim. Hocalarımız çok ilgili ve profesyoneldi. Hiç sıkmadan açık ve anlaşılır şekilde bize sunum yaptılar. Teşekkür ediyorum. Ayrıca tüm bu süreçte isim olarak bilmesem de telefonun hemen diğer ucundaki çalışma arkadaşları çok ilgili kişilerdi. Birçok konuda sunduğunuz yardım için sizlere de teşekkür ederim. 🙏🏻🙏🏻”

Nuriye ÖZCAN

“Okuma yazmaya dayalı şimdiye kadar gördüklerimin yaşadıklarımın en iyisi. Çocuklar okumayı bu kadar güzel ve eğlenceli yaşamamıştır. Her yaptıklarında sürprizler saklı ve bu sürprizler onları daha da düşünmeye yönlendiriyor ilerlemelerini sağlıyor. Başrolde öğrencinin olması çok güzel bir duygu ve başarı duygusu destekleniyor. Kelimeler yetmiyor anlatmaya. Teşekkürler Türkçe Prep.:)

Nüket Ata

Prep bana göre okumayı iyileştirme konusunda muhteşem bir program oğlumun değişimlerini heyecanla izliyorum

İlknur İnci Kuzyaka

Prep öylesine bilimsel, sistemli ve gözlemlenenilir bir süreçtir ki, uygulayıcının zihninde sürekli yeni fikirler oluştururken, öğrenciye bu öğrenme sürecinde kendini keşfetme ve ilerlemenin mutluluğunu vererek "başarıyorum"u güçlendiren harika bir okuma güçlendirme programıdır. Okuma yapmaktan kaçınan çekinen bir öğrencimiz, prep sonrasında, elinde kitapla geldi ve "kapıyı kapatmamıza gerek yok" diyerek bağıra bağıra hikaye okudu sonra dönüp "artık çok iyiyim" dedi. Nice yapabileceğine inanan çocuklara erişmek adına, Nice Prep'le Okumalara.

İrem Sevinç GEMİCİ

“Eğitim için bilgi aldığınız andan eğitim bittikten sonraki ana kadar sizinle ilgilenen büyük bir ekip var karşınızda. Eğitim sırasında eğitmenlerin sizi derse adapte etmesi, kafanızda oluşacak sorulara anında cevap vermesi en iyisi ise eğitmenlerin sizinle olan iletişimi ve bilgi aktarmasını kesinlikle deneyimlemeniz gerekmektedir. Eğitimin sonunda ise minik kalplere dokunacak olmanın verdiği heyecanı tatmanız gerekmektir. Eğitim bittiği gibi kendinizi yetkin hissettiğiniz mükemmel bir ekip mükemmel bir eğitimdi. Teşekkürler Prep ailesi❤️”

Ayşe ERGÜL TEMESE

PREP öğrencinin kendi öğrenim sürecinde aktif olarak rol almasını sağlamakla birlikte, aynı anda bir çok bilişsel becerisinin de gelişmesine fayda sağlayan bir okumayı güçlendirme programıdır.

Yalçın AYDIN

Başarı kişinin başlangıç noktası ile ulaştığı yer arasındaki farktır. PREP okuma-yazma müdahale programı sonuçları bu sözün en önemlli kanıtlarındandır.

Tahsin ATABAY

“Türkçe Prep eğitimi sağlam kuramsal dayanaklarıyla bizi çocuklarımıza karşı daha güçlü kılarken onlara da çok ciddi şekilde öğrenmeyi öğrenme ve bilgiyi yapılandırma da onlara çok büyük yardımcı olduğunu gördüm. Eğitimi veren Gökhan hoca, Anıl hoca ve Mine hocamızın PREP’i detaylarıyla anlatması ve günümüzde unutulan etik ilkelere vurgular yapılması çok etkileyiciydi. Teşekkürler Akademidisleksi😊 Not: Tek gün yerine 2 gün bol uygulamalı olursa eğitimi alan arkadaşlar büyülenmiş şeklinde çıkacaklardır😅”

Çağdaş AYDIN

Prep, okuma becerisinin temelinde yer alan bilişsel süreçleri bütüncül olarak destekleyen, bunu yaparken çocuğun okuma kaygısı yaşamadığı etkinliği kanıtlanmış bilimsel bir müdahale programıdır. Uygulayıcılara ise hem sistematik yapısı hem de sağladığı esneklikle büyük bir kolaylık sağlar.

S.BİLLUR TÜRKMEN

Oğlum Selim’in bu yaz boyunca akademidisleksi bünyesinde aldığı Türkçe prep eğitiminin oğlumun özellikle okuma konusundaki gelişiminde hemen hissedilecek bir değişim ve ilerleme yaptığını Sevinçle gözlemliyorum .Bunun duygusal bir tespit olmadığını okul öğretmenlerinin olumlu ilerlemeyi fark ettiklerini söylemelerinden anlıyorum emeği geçen tüm ekibe teşekkür ediyorum

Yıldıray Özyılmaz

Bilimsel temellere dayanan, hem öğrenciyi hem de öğretmeni yormayan bir program. Uyguladıkça her defasında sizi geliştirdiğini ve okuma üzerindeki etkilerini net olarak gözlemleyebileceksiniz.

Nevin CANTAŞ

“Disleksiyi bir hastalık olarak görmüyorum ben , sadece farklılık. Hayatın içinde de farklılıklar olmalı çünkü hayat bu Farklılıklarla güzel. Prep eğitiminde her çocuk özeldir .Eğitim de bunu o kadar hissettim ki tek tek çocuklarımıza nasıl dokunabileceğimizi , onların ne kadar özel olduğunu gösteren çok güzel bir eğitimdi. Uzun zamandır aldığım ki online olmasına rağmen en iyi , en verimli eğitimdi. Böyle bir ekibe dahil olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum 🙏❤️”

Özlem NALU

Prep okuma zorluğu yaşayan dislektik oğlum için iyi bir başlangıç oldu .Herkese çok teşekkür ederim

Dr.Selma ŞARDA

Prepi yalnızca bir okuma güçlendirme programı olarak kabul etmek büyük bir hata olacaktır. Prep uygulama sırasında pek çok alanda çocuğu değerlendirme ve müdahale etme imkanı sunan, ana hatları belli, ayrıntıları kişiye göre şekillendirilebilen etkili bir eğitim programıdır. Bence nihayet aradığımızı bulduk. Teşekkürler Akademi Disleksi.

ÇİĞDEM AKSOY

PREP ; kısa bir sürede, özel stratejiler ile, çocuklara okuma, yazma, anlama öğreten bir programdır. Akademi Disleksi’ ye teşekkürler…

Sibel Eren

Nil okuma yaparken hecelerin,seslerin yerlerini değiştiriyordu.Prep eğitimi ile daha dikkatli davranmaya başladığını gördüm ve aynı zamanda okuma hızında ilerleme,okuma hatalarında ise azalma oldu.Bu sayede okuma sevgisi ve anlama becerisi gözle görülür şekilde ilerledi.

Özge Emine KOVANCIGİL

“Bilimsel, kanıta dayalı eğitim metoduyla çocuklarımıza yararlı olduğuna inancımı güçlendiren Pass teorisi Türkçe Prep eğitimi alanda kendime olan güvenimi de yeniledi. Programı çabalayıp bizlere ulaştıran aracı hocalarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.”

Burak Gümüş

“Etkili, kaliteli eğitimci ve eğitim içeriğiniz için çok teşekkür ederim. Sadece eğitim olarak sınırlandırmak istemiyorum. Eğitim hocalarımızın iletişimi ve gösterdiği yakınlık için ayrıca teşekkür ederim.”

Melikşah Terdek

PASS teorisi , geleneksel zeka teorilerine bir alternatif olarak ortaya çıkmış ve bu teoriye dayanarak oluşturulmuş Türkçe PREP , yurt içi ve yurt dışı geçerliliği kanıtlanmış bir iyileştirme programıdır. Biz uygulayıcıları klasik yöntemlerin çıkmazından kurtarak Disleksi ve diğer sebeplerden kaynaklı Okuma Güçlüğü durumlarına daha sistematik müdahele edebilmemize , var olan güçlük durumunu iyileştirmeye yönelik ilerleme kaydetmemize olanak sağlıyor.

None

Osman Kiraz

Yurtdışında geçerliliği kanıtlanmış, Türkiye’de Akademidisleksi ailesi sayesinde tanıştığım Türkçe PREP ile okumayı iyileştirmek ve geliştirmek artık hayal değil. Teorik alt yapısı olan bu program, öğrenciye okuma becerilerini doğrudan öğretmekten ziyade, okumanın kökeninde olan bilgi işleme stratejilerini geliştirir. PREP; çocuğun okumasını geliştirirken aynı zamanda muhakeme yapma gücünü de kazandırır..

Mine Gür

Uygulayıcının ufkunu açan dev bir pusuladır PREP.

Tuğçe Karabacak

Prep, okumayı iyileştiren ve bunu yaparken alışılagelmiş yöntemlerin dışına çıkarak hem eğitimciye hem de öğrenciye yeni kapılar açan bir programdır.

Özlem ALAN

“Çocuklarla çalıştığımız bu alanı bir denize benzetiyorum o denizin içinde yeni odalar yeni yollar keşfedebildiğimi hissettim bu eğitimde. Bu beni oldukça etkiledi. Dolu dolu geçen bir eğitimdi sadece disleksili öğrencilerde değil tüm bireylerdeki düşünme eylemini genişleten bir program, hocalarımızın aktarımları ve meteforları da inanılmaz keyifliydi teşekkür ederim..

Figen Özşen

Oğlum 3. Sınıfa gidiyor yoğun okuma problemi ile mücadele ediyor. Bu yaz prep eğitiminden sonra şu an kendi başına okuyabiliyor. Oğlumdaki ilerlemeyi öğretmenleri dahil herkes söylüyor. Ödevlerini yapıyor. Çok mutluyuz. Akademidisleksiye çok çok teşekkürler

Sema TUNÇ

Prep; okuma bozukluğu yaşayan çocuklara okumayı sevdiren, planlama yapmayı, dikkatli olmayı ve stratejik düşünmeyi öğreten bilimsel bir müdahale programıdır. Türkiye’ ye bu eğitimi getiren Akademi Disleksi’ye teşekkürler.

Canan AKAY

“Türkçe Prep; son derece kaliteli,verimli,merak uyandıran,uygulayabileceğimiz tüm çocuklarımızın geleceğine ışık tutacağına kalben inandığım bir eğitim oldu...Prep'in bendeki karşılığı "düşünebilmeyi öğretmek" oldu.Emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.🙏🌼”

Gonca özgül

PREP çocuğun okumasını geliştirirken aynı zamanda okumayı sevdiren birçok bilişsel becerinin de gelişmesine fayda sağlayan çok yönlü bir bilişsel müdahale programıdır.

Fadime Akışka

Akademi disleksiyle PREP eğitimini ile tanıştık bizim çocuklarımızın farkına varıp PREP eğitimiyle bizi tanıştırıp ve çocuklarımızın okumaya karşı korku yerini başarma Sevinç’ini çocuklarımızayaşattığınız için çoook teşekkür ederim

Narin Akyıldız

Prep; okumayı iyileştirme disleksiye müdahalede öğrencileri sıkmadan öğreten eğlence dolu bir iyileştirme programıdır. Prep, bireyin kendi stratejilerini oluşturmasını sağlarken dikkat ve planlama becerilerini de eş zamanlı olarak geliştirir. Tüm bunların yanısıra öğretmenin yaratıcılığına da olanak sağlayan bilimsel bir müdahale programıdır.

Ezgi ATAKUL ÖZTÜRK

“Türkçe prep sayesinde sistemli bir şekilde iç sesinizi harekete geçirip öğrenme sürecini planlayıp özgüvenli bireyler yetiştirebilmek için katkı sağlayacağını düşünüyorum. Teşekkürler Akademi disleksi🙏😊”

Türkan TOSUN

"Her ne kadar Turkce PREP egitimine disleksili cocuklar icin gelistirilmis bir program oldugu icin katılmış olsam da eğitimi her sınıf öğretmeninin istisnasız ve ivedilikle alması gerektiği düşüncesiyle tamamladım.Bu program sayesinde okuma yazma surecinin butun cocuklar icin daha eğlenceli, daha kolay daha başarılı geçeceği dusuncesindeyim.."

Zeynel DEMİR

Prep:Bireysel farklılıklara göre düzenleme olanağı sağlayan ,öğrenci ile nerede başlayacağını , nasıl bir yol haritası izleyeceğini imkanı sunan,öğrencinin süreç içerisinde aktif olmasını sağlayan,uygulayıcının ne yapacağını net olarak belirten okumayı geliştirme programıdır.

Berkant SARIOĞLU

“Prep bilimsel temellere dayanan bir eğitim programı olması nedeniyle bu eğitim programının lisansörü olmayı seçtim. Eğitim sırasında hocalarım programı nasıl uygulamam gerektiğini açık ve anlaşılır bir şekilde anlattılar. Bu aileye dahil olmak gurur verici. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Programı uygulayabileceğim öğrencileri sabırsızlıkla bekliyorum.”

Fatma Feyza DALGALI

“Türkçe Prep demek, verim demek. Dolu dolu geçen bir eğitim demek. Eğiten, eğitirken de eğlendiren demek. Türkçe Prep; birbirinden tatlı ve bilgili insanların olduğu koca bir ekip demek. O ekibe dahil olduğum için çok mutluyum :)”

Fatma Funda AKKOÇ

“Türkçe prep eğitimi, 'yapamıyorum" diyen öğrencilerimizi daha iyi anlamamızı, onlara yardımcı olmak isteyen eğitimcilerin doğru adımlar atmasını sağlayacak. Bu eğitim sayesinde doğru stratejileri en etkili şekilde uygulamanın yollarını öğrendik. Tüm ekibe bitmeyen enerjileri, her soruya cevap vermedeki satırları için teşekkür ederim.”

Dilek Saltık

Türkçe PREP, disleksi alanında PASS teoremine dayanan, yurt dışında etkinliği kanıtlanmış, Türkiye’de geçerlilik çalışmaları yapılmış, iyileştirme ve geliştirme programıdır. Türkçe PREP, okuma becerilerini doğrudan öğretmekten ziyade, okumanın temelini oluşturan bilgi işleme stratejilerini geliştirir. PREP; çocuğun okumasını geliştirirken aynı zamanda muhakeme yapma gücü kazandırır. PREP sayesinde Disleksiyi iyileştirmek ve geliştirmek mümkün.

Ege Durmaz

[21:22, 04.08.2021] Türkçe Prep: Türkçe prep ve math lisansörü olup çocukları tüm özellikleri ile kesfedebilmek,her birini yetenekleri doğrultusunda yönlendirip yollarına ışık tutmak benim için çok gurur verici. Tek tipleştirmek yerine farklılıkların önemi ve güzelliğini görmemi sağlayan , çocukların kendilerine ait yitip giden güvenlerini ve motivasyonunu güçlendirmeyi amaçlayan bu eğitimleri bizlere sunan @akademidisleksi ye sonsuz teşekkürler 💘 Biz çok güzel bir aileyiz 🍀 ] Türkçe Prep: Ege Durmaz/Mugla

Kader KÜLCÜ

“Türkçe Prep eğitimini sizin gibi nitelikli uzman kadrodan dinlemek çok güzeldi. Eğitim benim için oldukça verimli ve faydalı geçti. Mesleğimin her anında kullanabileceğim bu eğitimi verdiğiniz için sizlere teşekkür ederim.”

FATİH DEMİR

25 Temmuz 2021 Türkçe Math eğitiminde ve öncesinde aldığım Türkçe Prep eğitiminde en çok dikkat ceken konulardan biri eğitim veren süpervizörlarin donanımlı olması bizlere verdikleri eğitimi birbirleri ile paslasarak eksik bilgi birakmadan bizlere aktarmalari. Eğitime katkı olacak ekstra deneyim ve bilgi paylaşımında bulundular. Her sorunun cevabını alabildiğimiz bir ortam oldu. Verilen yönerge ve örneklerle öğrencilere eğitimi nasıl uygulayacağımız konusunda destek sağlandı. Eğitim sonunda tekrar mahiyetinde olan quiz uygulanması eğitimin hatırlanması sağlandı. Akademi Disleksi ye çok teşekkür ederim. Eğitimci arkadaşlara Türkçe Prep ve Türkçe Math eğitimi almalarını şiddetle tavsiye ediyorum. Fatih Demir

Dr. Timothy C. Papadopoulos

PREP’i kullanarak, ebeveynler çocuklarının geleceğinin parlak olduğuna dair iyi bir adım attıklarına emin olurlar.

Kadir Kacmaz

Türkçe Prep sadece okuma güçlendirme programi olmakla kalmiyor, ayni zaman da dikkat , bellek ve üst biliş alanlarina da cok guzel temaslarda bulunuyor , akademi disleksi ailesine tesekkur ediyorum..

Şevval ÇELİK

“Lisans eğitimim boyunca birçok eğitime katıldım ancak bu kadar içten bir ekiple daha önce bir arada bulunmamıştım. Türkçe Prep eğitimi benim için oldukça verimli geçti. Eğitimi veren hocalarımız çok akıcı bir dile sahiplerdi. Özellikle Gökhan hocamız kendi çalışmalarıyla bizlere örnek olabilecek bir eğitimcidir. İyi ki akademi disleksi iyi ki PREP diyorum. Sizlere çok teşekkür ediyorum 🙏🏻🌸”

Melike Sakarya

Prep, öğrencinin bilinç düzeyini arttıran ve kalıcı öğrenmeyi sağlayan standardın çok üzerinde bir program. Bilginin hazır halde alınmasına alışılan ve öğrenildiği zannedilen ezber sistemin olumsuz izlerinin bu eğitimle kırılacağına inanıyor sürecin başlamasını heyecanla bekliyorum.

Gözde Sonal

PREP, okuma becerisinin temelini oluşturan bilişsel süreçleri bütüncül ve sistematik bir şekilde destekleyen, öğrencinin motivasyonunu en üst seviyede tutan, egitimciye ise güvenilir bir yol haritası sunan bir sistem. Okuma güçlükleri yaşayan hemen her çocuğun ve bu alanda çalışan uzmanların, PREP'ten üst düzeyde fayda sağlayacaklarını düşünüyorum.

Eylem Metin Özkural

Disleksiye neden olan bilisel becerilerin hangileri oldugu ve bu becerilerin nasil gelistirilebilecegi oldukca net bir sekilde anlatilmis.Disleksi olan bir cocuk ile nasil calisilabilecegi noktasinda egitimcilere yol gosteriyor.

Betül Bulut

Prep yalnızca okumayı iyileştirme ve bilişsel becerilerini geliştiren bir program değil, aynı zamanda bireyin başarabilmesiyle birlikte psikolojik süreçlerine de (Özgüven ve yeterlik duygusu) iyi gelen bir programdır. Teşekkürler Akademi Disleksi.

Dilara KÖSTEK

“Katılmış olduğum Türkçe Prep eğitimi oldukça bilgilendirici ve kapsamlıydı. Hocalarımızın etkileyici anlatımı ve uygulamaya yer verilmesi kalıcılık da sağladı. Benim için çok anlamlı bir eğitimdi.”

Beyhan DERE

“Aldığım Türkçe PREP eğitimi bana çok şey kattı. İyi ki diyorum ve diğer eğitimleri de almayı düşünüyorum. Öğrencilerimde uyguladığım ilk seansta karşılığını aldım. her eğitimci mutlaka PREP almalı…

Ziver Aktaş

Prep eğitimi ile odaklanılan unsur;sonuç değil süreçtir. Okumayi iyileştirme surecinde bireyin ihtiyaçlarına göre müdahale etme şansı tanır. Eğitim materyallerinin çeşitliliği ile seanslar daha zevkli kılınmıştır.

Meryem Demirkaya

PREP ile artık okuma ve anlama sorunlarının sonuçları üzerinde çalışmaktan vazgeçip ilk defa sebebi üzerinde çalışıyor olacağız. Sebebini bildiğimiz sorunu da daha hızlı çözeceğimize inancım büyük. Teşekkürler Akademi Disleksi

Nermin Jülide Aşıcı

PREP uygululayıcısı olarak; bilişsel işlevlerin tüm alt alanlarını çalışabileceğimiz şekilde detaylı yapılandırılmış uygulamaları kullanarak hiç vakit kaybetmeden öğrencimin ihtiyacına yönelik çalışabileceğim. Geleceğe yönelik eğitim alanında pek çok soruna yanıt bulmamız İçin bizim doğru yönden bakmamızı sağlayıp yolumuzu aydınlatacağına inanıyorum. Okul çağındaki her çocuğun Disleksi olsun ya da olmasın gelişimine destek olacağını düşünüyorum. PREP uygulayıcısı olmanın; eğitim alanında çocuklarla etkileşimde olan tüm arkadaşlarıma destek olacağına inanıyorum...

Merve Altınsoy Üyücü

Prep temel bilişsel süreçlerle çalışan, sonucunda okumanın yanısıra bir çok zihinsel beceriyi de beraberinde geliştiren çok yönlü bir program

Ünzile YILDIZ

“Öncelikle bu kadar değerli hocaların, böyle değerli ekibin yer aldığı projede bulunduğum için gurur duyuyorum.. Değerli hocalarımızın bize vermiş oldukları kaliteli,ve değerli egitim için çok çok teşekkür ediyorum..Değerli hocalarıma ,bizim için gece gündüz emek harcayan tüm ekibe sonsuz teşekkürlerimle🙏Saygılarımla..”

Nurşin Polat

Prep , okuma stratejilerini çok iyi özümsemiş , eğlenceli bir eğitim programıdır. Eğlenerek öğrenme yolunu bizimle paylaştığı için Akademi Disleksi Ailesine Teşekkürler.

Esra ÇINAR

Türkçe Prep ve Türkçe Math programları ile eğlenerek öğrenme kaçınılmaz. Böyle dolu dolu programlar ve verilen değerli bilgiler için Akademi Disleksi ailesine teşekkür ederim 🙏 Esra Çınar

Beyza LEBLEBİCİ

“Gerçekten çok derinliği olan bir eğitimdi. Yeni öğrendiklerim beni çok heyecanlandırdı. Sadece bir çanta ve birkaç materyal değil, bunun arkasında büyük bir fikir var. Bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum🙏🏻🌸”

Yeliz Ersin AKSOY

PREP ; işlevsel, bireysel farklılıklara göre düzenleme yapmaya fırsat veren, uygulayıcı için bilimsel bir yol haritası. Lisanslı uygulayıcı eğitimi ile daha çok çocuğa ulaşacak. PREP'i Türkiye ile buluşturan Akademi Disleksi' ye teşekkürler.

Ezgi Yağmur BATIR

“Bilimsel bir teoriye dayalı olan prep eğitimi oldukça başarılı. Çocukların sıkılmadan öğrenebilmelerini sağlayan güzel bir uygulama.”

Hüseyin Yüksel

PREP, Okuma bozukluğu yaşayan çocuklara uygulanan bilişsel ve profesyonel bir müdahale programıdır. Planlama, dikkat, stratejik düşünme ve daha birçok beceriyi keyif alarak geliştirmeyi sağlar. Okuma ve Okuma becerilerini kazanmayı çile olmaktan çıkarıp, eğlenceli bir hale getirir. PREP, Akademi Disleksi ailesinin özellikle dislektik çocuklara,ailesine ve tabiki biz eğitimcilere armağanıdır. Teşekkürler Akademi Disleksi ailesi..

Hülya Tüker

PREP (pass okumayı gelistirme programı )kelime okuma becerilerinin direk öğretiminden çok okumanin altında yatan bilgi işleme stratejilerini geliştirdiğini öğrencilerime yararlı olabileceğini düşündüğüm için başladım. Okuma ve okuduğunu anlama zorluğu çeken tüm çocuklar programdan yararlanabilir.Öğrencilerimdeki gelişimi şimdiden görebiliyorum. Farkliliklarimiza getirdigin fark için, teşekürler PREP

Ayşe Binboğa

Türkçe PREP, Öğrencimle "nereden nasıl başlayacağım" sorunu soran "öğretmene" düzen ve disiplin içerisinde eğlenceli ve motive edici çalışmalar sunan, kişiye çalışmalarında güven veren bir programdır. İyi ki diyorum, Akademi Disleksi'ye teşekkür ediyorum.

Tahsin ATABAY

Matematiğin planlı sistemli ve örtük şeklinde bir çocuğa nasıl öğretilmesi gerekiyorsa o şekilde öğreten bir programın eğitimini almak benim için büyük şans. Bu eğitim aracını/yöntemini sahip olmak ayrıca övünülecek bir durum.-Tahsin Atabay/Diyarbakır

BURCU TÜRKER

Böylesi kaliteli ve dolu dolu eğitimi sizlerden almak benim için çok gurur vericiydi. Minik yürekle dokunmak için heyecanlanıyorum. Emekleriniz için çok teşekkür ederim...Burcu Türker/Bursa

Elif Can Öztürk

Disleksi alanında nihayet teorik alt yapısı bulunan, yapılandırılmış bir iyileştirme ve geliştirme programına sahibiz. Yurt dışında etkiliği kanıtlanmış, Türkiye’ deki geçerlilik çalışmaları yapılmış Türkçe PREP; her uzmanın kolayca uygulayıp hemen sonuç alabileceği ufuk açıcı bir program. Tüm profesyonellere tavsiye ederim.

İLKNUR KILIÇ

Türkçe math eğitimi oldukça çok yönlü ve tatmin ediciydi. Özellikle yürütücü işlevler ve çalışma belleği konuları benim için ufuk açıcıydı. Öğrencilerimle deneyimlemek için sabırsızlanıyorum. Ahu Cesur -Bir çocuğun içinde yaşadığı ifade edemediği zorlukları kolay hale getirmenin en güzel yolu , matematiği sevdiren ,somutlaştıran ve çocuğun seviyesine göre nasıl yol izlememiz gerektiğini bize gösteren ve sunan en özel proğramın adı TÜRKÇE MATH❤️ İlknur Kılıç

Gözde Ezberci

Türkiye'de daha önce okuma güçlüğüne bu kadar dokunan bir program olmamıştı. Prep okuma becerilerinin gelişmesi için çocuklara inanılmaz keyifli bir öğrenme sunuyor. Uygulamak için sabırsızlanıyorum...

Anıl Tüzün Beybağa

Okumayı en az düzeyde tutup en hızlı şekilde iyileştiren bir program Türkçe PREP. Klasik eğitim programlarından farkı okuma becerisinin temeline inmesi ve bunu hem uygulayıcı hem öğrenci açısından keyifli bir etkinliğe çevirmesi. Tüm meslektaşlarıma bu programı uygulamayı öneriyorum.

Burcu Dursun

Okuma az,kaygı yok,motivasyon çok,yöntem belirleme çeşitli,yaratıcılık fazla...Bunun için yol haritamız TÜRKÇE PREP...Teşekkürler Akademidisleksi

Asena Nur ATEŞ

“Aldığım eğitimden çok memnun kaldım. Sizlere çok teşekkür ederim çok yakın zamanda yeni eğitimlerde görüşmek üzere 😇”

Dr. Jerry Carlson

PREP, öğrenci ve personel maliyetleri hesaba katıldığında, etkili ve uygun maliyetli bir programdır. Bir okulda en maliyetli olan işlem personeldir. PREP ile birkaç öğrencinin aynı anda faydalanabileceği bir eğitim materyaline sahip olursunuz.

Melek KATRANCI

“Prep eğitimi iyiki varsın. Bu mucizeyi eğitimi bizimle tanıştıran akedemi disleksi ailesine sonsuz teşekkürler.Prep eğitimi çocuklarımızın geleceğine en güzel imza olarak kalacak. Çocuklarımın karmaşık dünyasına çözüm bulan en iyi öğrenme şeklidir PREP.”

Halit ÜNSAL

"Hayatımda almış olduğum en profesyonel eğitimlerden birisi. Dislektik çocuklarımızın kalbine nasıl dokunulur şuan daha iyi anlıyorum. Teşekkürler Prep, teşekkürler değerli hocalarım."

Özgür BULUT

“27 Haziran pazar günü aldığım PREP eğitimi çok güzel ve verimli geçti. Neyi nasıl uygulamam gerektiği konusu net ve tam olarak eğitim sürecince anlatıldı. Çok güzel farkındalıklar oluşturuldu. Bende prep ailesinin yeni bir üyesi olduğum için çok mutluyum. Türkiye Prep'in Türkiye'de birçok yeniliklere ve güzel çalışmalara imza atacağına eminim. İyi ki varsın PREP iyi ki bu eğitimi alıp PREP'li oldum. Ayrıca Gökhan Bey'in, Anıl Hanım'ın, Mine Hanım'ın ve Türkiye Prep çalışanlarının göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.”

Ayten Baran MERMER

“Eğitime bakış açımı tamamen değiştiren bir tecrübeydi. Özellikle eğitimi veren her bir eğitmenin alanında uzman olması ve basmakalıp ilerlemeyen bir sistemle, yaşayarak öğrenmemizi sağlayan eğitimin, kesinlikle çok güçlü yönlü bir dinamiğinin olduğunu tecrübe ettim. Bu eğitimde emeği geçen herkese ayrı ayrı içten teşekkürlerimi sunuyorum.”

Cansu Bingül

Prep stratejik düşünme becerileri ve dikkat performanslarını geliştirmeye yardımcı olup çocuklarla yapılacak bireysel eğitim çalışmalarının programlanmasına ışık tutacaktır.

Faruk Esnaf

Gelişimsel ve bilişsel teorileri temel alarak oluşturulmuş PREP'in uygulayıcısı olmak heyecan verici bir deneyim.

Özgür BULUT

Türkçe prep ve Türkçe Math programları her ikiside birbirini tamamlayan efsane programlar ikisininde uygulayıcı lisansörü olduğum için çok mutluyum. Özgür Bulut

Gülfer Ece Kabayel

PREP okumayı eğlenceli kılan ve okumayı iyileştirirken aynı zamanda sevdiren bir program. Dünya genelinde kullanılan bu programı Türkiye'ye getiren ekibin içinde olmaktan mutluluk duyuyorum.

Gözde Sonkan

Çocuğun zihin haritasını görebilmek ve bu haritayı birlikte düzenleyebilmek ..Prep bunu başarıyor.Eğitimcilere öğrenme süreçlerinin tamamını, tüm yalınlığında görebilmeyi deneyimletiyor.Prep için büyük resim bu ;çocuğun zihni.

Serdar Birvar

Prep,öğrencinin okumada ve anlamada karşılaştığı sorunları uygulama esnasında fark etmesini sağlayıp,problem ile nasıl başa çıkacağını öğreten bir programdır

Ümran DEMİRÖZ

“PREP, ayni amaç için calisan profesyonellerin ayni yone bakabilmesini saglayici, disleksili bireyler için bilissel ve ustbilissel strateji kullanimi ögretiminde zenginleştirici, uygulayicilarin özgün katkisina olanak sağlayan esnek yapisi ile güclü ve etkili bir program…”

Gizem Yavaş

Prep öğretmenlere bir çalışma disiplini oluşturarak sistemli ve kaliteli bir eğitim ortamı hazırlar. Öğrencilerinizin başardığını gördükçe Prep ile keşke daha önce karşılaşsaydım diyeceksiniz.

Ülkü Özdemir

Prep, Okuma güçlüğünün temel kaynağını belirleyerek uygulayıcıya ışık tutan, hem bireyi hem de uygulayıcıyı klasik ve ezberci yöntemden kurtarıp düşünmeye, yaratıcı olmaya ve bunları paylaşmaya yardımcı olan mükemmel bir program...

Oya Yıldız

Prep; işi şansa bırakmadan okumayı etkili hale getiren tüm bilişsel alana müdahale eden bir program.

Gülcan Yağmurlu

Prep bilissel sureclerle birlikte okumayı kolastiran ogrenciler icin okumayi sevdiren okuma sureci ile birlikte anlamayi da kolastiran programdir